Odkryj najlepsze okucia: klucz do perfekcyjnej kuchni na wymiar

Twoja kuchnia na wymiar – perfekcja w każdym detalu! W MEBLE BENEDYK łączymy funkcjonalność z elegancją, używając najwyższej klasy okuć od topowych producentów. Poznaj różnicę, jaką robią nasze dodatki PEKA – więcej o nich już poniżej:

1.CARGA CZYLI WYSUWANE PÓŁKI I KOSZE

W swojej ofercie posiadamy półki i kosze zarówno pod blatowe jak i wysokie, które pozwalają maksymalnie wykorzystać miejsce i gwarantują możliwość uporządkowania w każdej kuchni.

2.SYSTEMY DO SZAFEK NAROŻNYCH

Tym rozwiązaniom poświęcimy osobny wpis bo jest ich wiele a nie wyobrażamy sobie kuchni narożnej z niewykorzystaną szafką narożną .

3.WINDY DO SZAFEK GÓRNYCH

Wiele projektów kuchni zagospodarowuje miejsce pod sam sufit. Żeby sięgnąć po artykuły umieszczone w górnych szafkach potrzeba pomocnika. Można użyć drabinki ale ta nie zawsze jest pod ręką więc mamy rozwiązanie w postaci windy.

4.DOPOSAŻENIE SZAFEK DOLNYCH I GÓRNYCH

To systemy zdecydowanie ułatwiające prace w kuchni i pozwalające odzyskać miejsce na blacie. Jednym z nich jest blat miksera.

Takich nowoczesnych i bardzo praktycznych rozwiązań jest więcej więc odwiedzajcie naszego bloga po więcej.

ZALET DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA NIE TRZEBA CHYBA REKLAMOWAĆ.

Wiele z tych rozwiązań znajdziesz w naszej ekspozycji w Kalwarii Zebrzydowskiej gdzie doradzimy i wspólnie zaplanujemy najlepszą kuchnię dla Ciebie i Twoich Bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.